Liga 3 | Etapa 4 – Program si rezultate | Meciurile etapei se desfasoara la Bacau, Afumati, Alexandria, Horezu si Oradea!

A 4-a etapa a celui de-al treilea esalon fotbalistic din Romania se va desfasura in acest sfarsit de saptamana.

Asa cum anuntam din titlu, etapa aceasta programeaza adevarate derby-uri in fiecare dintre cele 5 serii.

Meciurile vedeta din fiecare serie vor fi:

Aerostar Bacau – Bucovina Radauti

CS Afumati – SC Popesti-Leordeni

CSM Alexandria – CSM Slatina

Flacara Horezu – ACSO Filiasi

Luceafarul Oradea – Comuna Recea

Iata programul complet al celor 5 serii:

SERIA 1

13 Septembrie – 17.00
Aerostar Bacau – Bucovina Radauti  –  3-2

FC Botosani 2 – CSM Pascani  –  4-2

Ozana Tg. Neamt – Ceahlaul Piatra Neamt  –  1-2

14 Septembrie 17.00
Sporting Liesti – Somuz Falticeni  – 1-1

KSE Tg. Secuiesc – CSM Bacau  –  0-0

Stiinta Miroslava – Foresta Suceava  –  2-3

CSM Focsani – U Dunarea de Jos Galati  –  1-0

14 Septembrie 18.00
SC Otelul Galati – Husana Husi  –  2-0

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 1!

SERIA 2

13 Septembrie – 17.00
Dacia Unirea Braila – Mostistea Ulmu  –  0-2

14 Septembrie – 17.00
CS Tunari – Axiopolis Cernavoda  –  5-0

Unirea Slobozia – CS Faurei  –  2-0

CS Afumati – SC Popesti-Leordeni  –  1-0

Agricola Borcea – Inainte Modelu  –  0-1

CS Medgidia – Poseidon Limanu 2 Mai  –  3-3

Viitorul Ianca – FCSB 2  –  1-0

Metalul Buzau – Recolta Gheorghe Doja  –  3-1

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 2!

SERIA 3

13 Septembrie – 17.00
Astra 2 – CSM Flacara Moreni  –  0-1

CSM Alexandria – CSM Slatina  –  2-0

14 Septembrie – 17.00
Progresul Spartac – Unirea Bascov  –  1-1

Olimpic Cetate Rasnov – CS Balotesti  –  2-0

Sporting Rosiori – Universitatea Craiova 2  –  0-3

Tractorul Cetate – FC Voluntari 2  –  5-2

SR Municipal Brasov – Vedita Colonesti  –  2-2

FC Pucioasa – CS Blejoi  –  2-0

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 3!

SERIA 4

13 Septembrie – 17.00
Cetate Deva – National Sebis  –  1-3

14 Septembrie – 17.00
ACS Poli Timisoara – FC U Craiova  –  0-5

Flacara Horezu – ACSO Filiasi  –  3-1

CS Hunedoara – Gilortul Tg. Carbunesti  –  2-0

Gloria Lunca Teuz Cermei – Soimii Lipova  –  1-1

Crisul Chisineu Cris – Viitorul Daesti  –  3-1

Fortuna Becicherecu MIc – Giroda si Giarmata Vii  –  2-1

Progresul Pecica – CSC Dumbravita  –  1-1

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 4!

SERIA 5

13 Septembrie – 17.00
FC Unirea Dej – Minaur Baia Mare  –  0-1

Odorheiul Secuiesc Sticla Ariesul Turda  – 1-1

Sanatatea Cluj – CFR Cluj 2  –  2-3

Viitorul Selimbar – Unu FC Gloria  –  0-0

14 Septembrie – 17.00
Industria Galda – Metalurgistul Cugir  –  0-1

Luceafarul Oradea – Fotbal Comuna Recea  –  3-4

Unirea 1924 – CSC Sanmartin  –  3-0

SCM Zalau – Avantul Reghin  –  3-1

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 5!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *