Liga 3 | Etapa 6 | Program, Rezultate, Clasamente | Tunari – Slobozia – meciul etapei

Liga a 3-a a ajuns la etapa cu numarul 6.
Partidele celor 5 serii se vor desfasura pe parcursul acestui sfarsit de saptamana, marea majoritate a meciurilor incepand de la orele 17.00

Iata mai jos programul meciurilor etapei a 6-a ditoate cele 5 serii ale Ligii a 3-a:

Seria 1

Vineri, 27 Septembrie
Aerostar Bacau – Sporting Liesti  –  3-1
Botosani 2 – Foresta Suceava  –  4-1
Ozana Tg. Neamt – Universitatea Dunarea Galati  –  1-1
Sambata, 28 Septembrie
CSM Focsani – Husana Husi  –  2-0
KSE Tg. Secuiesc – Bucovina Radauti  –  0-1
Stiinta Miroslava – CSM Bacau  –  4-0
Ceahlaul Piatra Neamt – CSM Pascani  –  7-1
SC Otelul Galati – Somuz Falticeni  –  3-0

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 1

Seria 2

Vineri, 27 Septembrie
Dacia Unirea Braila – Inainte Modelu  –  2-3
Sambata, 28 Septembrie
CS Tunari – Unirea Slobozia  –  3-3
CS Afumati – Axiopolis Cernavoda  –  8-0
Agricola Borcea – CS Faurei  –  2-1
CS Medgidia – SC Popesti-Leordeni  –  0-0
Viitorul Ianca – Poseidon Limanu 2 Mai  –  2-0
Metalul Buzau – Mostistea Ulmu  –  0-0
Recolda Ghe. Doja – FCSB 2  –  1-2

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 2

Seria 3

Vineri, 27 Septembrie
Astra 2 – CS U Craiova 2  –  0-1
CSM Alexandria – FC Voluntari 2  –  4-2
Sambata, 28 Septembrie
Progresul Spartac – Olimpic Cetate Rasnov  –  4-1
Sporting Rosiori – Unirea Bascov  –  1-1
Tractorul Cetate – CS Balotesti  –  3-1
SR Municipal Brasov – Flacara Moreni  –  0-1
FC Pucioasa – CSM Slatina  –  0-0
CS Blejoi – Vedita Colonesti  –  0-2

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 3

Seria 4

Vineri, 27 Septembrie
ACS Poli Timisoara – Flacara Horezu  –  2-0
Cetate Deva – Gilortul Tg. CArbunesti  –  2-0
Crisul Chisineu Cris – Soimii Lipova  –  1-0
Dumbravita – Ghiroda si Giarmata Vii  –  1-0
Sambata, 28 Septembrie
Gloria Lunca Teiuz – ACSO Filiasi  –  1-1
Fortuna Becicherecu Mic – National Sebis  –  1-1
Progresul Pecica – Viitorul Daesti  –  5-2
Duminica, 29 Septembrie
CS Hunedoara – FC U Craiova  –  2-4

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 4

Seria 5

Vineri, 27 Septembrie
Odorheiul Secuiesc – Metalurgistul Cugir  –  2-0
Viitorul Selimbar – CSC Sanmartin  –  3-1
Sambata, 28 Septembrie
Unirea Dej – Industria Galda  –  3-1
Luceafarul Oradea – Minaur Baia Mare  –  1-0
Unirea 1924 – Sticla Ariesul Turda  –  1-1
SCM Zalau – CFR Cluj 2  –  3-2
Unu Fotbal Club Gloria – Avantul Reghin  –  1-1
Luni, 30 Septembrie
Sanatatea Cluj – Fotbal Comuna Recea  –  17.00

VEZI AICI CLASAMENTUL SERIEI 5

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *